Dilan Polat”ın kız kardeşi Sıla Doğu’dan ‘kokain’ itirafı

Dilan ve Engin Polat çifti şu sıralar Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerin başında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Herkesi tekmeleyen o atın engelli kadına yaptıkları sosyal medyada gündem olduDünya
Günün konuşulan iki düğünüGüncel
Ankara’da patlama… İki teröristten bombalı saldırı girişimi… İki emniyet mensubu yaralandıGüncel
Cem Yılmaz’a şu mesajı attım: Sen nasıl bir insansın ki…Güncel
Erdoğan, yeğeninin nikah şahidi olduGüncel
Ebrar Karakurt’un babasıyla pozu herkesi şaşırttıSpor
Bankalar emekli maaşı için yarışıyor… Promosyonlar 2 katına çıktı… Hangi banka ne kadar promosyon veriyorEkonomi

‘MAİL ORDER’ İDDİASI

Polat çifti ve geçmişleri ile ilgili ortaya atılan iddialarda, Polat çiftinin mail order yolu ile kara para akladığını öne sürülmüştü.

Yaşadıkları lüks hayat sebebiyle haklarında pek çok iddia olan Dilan ve Engin Polat çiftiyle ilişkin bir iddia da gazeteci Seher Yaşayacak’dan (X adı Seher Sultan) geldi.

ÖDEDİKLERİ VERGİ ORTAYA ÇIKTI

Dilan Polat, kara para aklama iddialarına “Ülkesine döviz sokan insanlarız biz. Herkes denetleniyor, rahat olun. Sen denetleniyorsan ben yüz denetleniyorum, rahat ol. Sen benim devletimi bu şekilde küçümseyemezsin, devletim herkesi denetler, kurban olduğum devlet” diyerek cevap vermişti.

Gazeteci Seher Yaşayacak, “eşiyle birlikte kara para akladıkları” iddia edilen Dilan Polat’ın şirketlerinden “Dilan Mücevherat”ın 6 aylık vergi ödemesinin 15 bin 535 lira olduğunu söyledi.

DİLAN POLAT HASTANEYE KALDIRILDI

Tartışmalar sürerken; Dilan Polat’ın dün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Hastaneye kaldırılan Polat’ın ayrıca Instagram hesabı da kapatıldı.

Polat; “Hesabımı ben kapatmadım, benden haraç kesmek isteyenler kapattırdı. Paramı vermediğim için bugün bunlarla karşı karşıyayım. Sırf bu haberlerin durması için para istendi. Karakterli bir insan olduğum için vermedim” ifadelerini kullandı.

DİLAN POLAT YİNE SERT KONUŞTU

Hastaneye kaldırılan Dilan Polat paylaştığı son videoda şunları söyledi; Ödümüz koptu senin o yazdıklarından, iyi etkileşim aldın. Kim gündemdeyse ondan işte. Sözde maliye bakanlığı dersin sanki. Ne araştırdın, seni lamanın çocuğu yaparım doğurtup. Sen kimle uğraştığının farkında değilsin. Sen etkileşimin köpeğisin.

SILA DOĞU’NUN VİDEOSU GÜNDEM OLDU

Son olarak, Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu’nun, canlı yayında kokain kullandığını itiraf ederek küfür ve hakaretler savurduğu video sosyal medyada gündem oldu.

Açtığı canlı yayında kendisi hakkındaki iddialara küfürlerle yanıt veren Sıla Doğu’nun hareketleri de dikkat çekti.

INSTAGRAM’DAN AÇIKLAMA YAPTI

Söz konusu videonun gündem olmasının ardından Sıla Doğu Instagram’dan açıklama yaptı. Doğu, söz konusu videonun daha önce çekilmiş bir video olduğunu söyledi.

Doğu’nun açıklaması şu şekilde:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x