Rus Model Irina Shayk Ronaldo’dan Ayrıldıktan Sonra Sadece 24 Saatte 11 Milyon Takipçi Kaybetmiş!

2010 ve 2015 yılları arasında çıkan Irina Shayk ve Ronaldo çifti ilişkilerine son verdiğinde Rus modelin en azından sosyal medyada büyük bir kayıp yaşamasına neden olmuştu. Olayın arka planı için…?

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/sport/foo…

Bir zamanların efsanesi olan Ronaldo ve Irina Shayk çiftini mutlaka hatırlarsınız.

İkili 2009’da, Ronaldo’nun Manchester United’dan Real Madrid’e 80 milyon sterlinlik anlaşmasıyla katılmasından hemen sonra bir araya geldi ve kısa bir süre sonra çıkmaya başlamıştı.

Beş yıllık aşkları, iddiaya göre Irina’nın çocuk istemesi ve Cristiano’nun futbola odaklanmak istemesi nedeniyle Ocak 2015’te sona erdi.

Bir diğer iddia ise Irina Shayk’ın Ronaldo’nun annesinin doğum günü partisine katılmayı reddettiğinde her şeyin patlak verdiğine dair söylentiler de var.

İlişki bittiğinde ise Irina Shayk ilginç bir hamle yaparak kendisini sadece “Ronaldo’nun eski kız arkadaşı” olarak tanıyan kişilerden onu takip etmeyi bırakmasını istedi!

Bunu yapmasıyla birlikte Shayk bir gecede 11 milyon takipçi kaybetti ki bu o zamanki toplam takipçisinin yaklaşık yüzde 75’iydi. Yani Ronaldo’nun şöhreti etkisini gösteriyordu.

Birkaç ay sonra Irina, 2019’da ayrıldığı Hollywood yakışıklısı Bradley Cooper ile ilişki içindeydi.

Ronaldo ise 2016’da Arjantinli model Georgina Rodriguez ile çıkmaya başladı.

Bu çiftimiz ise hâlâ birlikte ve biri 2017’de, biri 2022’de ikiz olmak üzere üç çocukları var. İkizlerden biri trajik bir şekilde doğum sırasında hayatını kaybetti.

Ronaldo’dan ayrıldıktan sonra hayranlarının büyük bir bölümünü kaybetmesine rağmen, Irina şu anda Instagram’da 21 milyondan fazla takipçiye sahip.

Ronaldo ise bildiğiniz üzere 564 milyonluk takipçisiyle Instagram’da rekorun sahibi. 

Siz Irina’nın sadece 24 saatte bu kadar takipçi kaybetmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir