Başkan İduğ’dan Sanayi Sitesi Esnafına Tavsiyeler

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, 3. Sanayi Sitesi’nin her ayın ilk Çarşamba günü düzenlediği geleneksel Kuru Fasulye Günü’nde esnafla bir araya geldi. Bornova Belediyesi’nin asfalttan eğitim desteklerine kadar her zaman esnafın yanında olmaya devam edeceğini belirten Başkan İduğ, iş hayatından edindiği tecrübeler ışığında önümüzdeki dönemle ilgili tavsiyelerde bulundu.

 

3. Sanayi Sitesi Başkanı Yalçın Dönmez’in ev sahipliğini yaptığı geleneksel kuru fasulye gününe katılanlar sohbet edip işlerinin durumuyla ilgili bilgi alan Başkan İduğ, esnafın ayakta kalmasının önemine dikkat çekti. Geçen yıl Başkan Yalçın Dönmez ile 3. Sanayi Sitesi’nin sorunlarını tespit ettiklerini ve yapılması gereken her şeyi yaptıklarını söyleyen Başkan İduğ, bunların dışında yapılması gereken işleri de her zaman olduğu gibi yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Herkesin dikkat etmesi gereken en önemli konunun işletme giderlerini kontrol etmek olduğunu söyleyen Başkan İduğ, “Giderlerini kontrol altına alan arkadaşlarımızın 2024 yılında zorlukların üstesinden daha kolay geleceğine inanıyorum” diye konuştu.

 

Elektrikli otomobillerin tamiri ve servis hizmetlerinin önümüzdeki süreçte daha çok ön plana çıkacağını hatırlatan Başkan İduğ, esnafın işini devam ettirebilmesi için elektrikli araçlara da hizmet verebilir hale gelmesinin önemine dikkat çekerek, “Bu konuda da belediye olarak destek vermeye hazırız” dedi. Başkan İduğ, 3. Sanayi Sitesi Başkan Yalçın Dönmez’den elektrikli araçların bakımı konusunda kendini geliştirmek isteyen esnafı tespit etmesini isteyerek, bu eğitimin verilmesine aracılık edebileceklerini söyledi.

 

3. Sanayi Sitesi Başkan Yalçın Dönmez de Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’un esnafın arkasındaki güçlü desteğinden büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x