Kendini eve kapattığı iddia ediliyordu! Harika Avcı yıllar sonra ortaya çıktı

Siroz teşhisi konulduğu ve tedaviyi reddederek aylardır kimseyle görüşmediği söylenen Harika Avcı, yıllar sonra ortaya çıktı. Oyunculuğun dışında şarkıcılık kariyeriyle de dikkat çeken sanatçı, altı aydır kirasını ödeyemediği iddia edilen Bakırköy’deki evinin önünde objektiflere takıldı.

“BOMBA GİBİYİM”

‘2. Sayfa’nın haberine göre; sağlık durumun iyi olduğunu belirten Harika Avcı, “İyiyim, bomba gibiyim” dedi. Kirasını ödemediği iddiasını da reddetti.

“ABİM HAYATTA, YOK ÖYLE BİR ŞEY”

Ünlüler dünyasında bir dönemin en popüler isimlerinden olan Avcı, “Yakın zamanda abinizi kaybetmişsiniz, başınız sağ olsun” sözleri üzerine, “Abim hayatta, yok öyle bir şey” ifadelerini kullandı.

Harika Avcı’nın komşuları ve esnaflar ise oyuncunun abisinin vefat ettiğini naaşının da evden çıkarıldığını söyledi.

“EVİ Mİ GASBEDİYORSUNUZ?”

Sanatçının ev sahibi, “Kendisinden haber alamayınca kapıcıdan bakmasını istedik. Kapıcılara da kapıyı açmadı. Biz de karakola ve savcılığa gittik. Arama kararı çıkartarak çilingirle eve gittik. Eve girerken birden kapının arkasından çıkıp ‘Ne yapıyorsunuz, evi mi gasbediyorsunuz?’ diyerek bağırdı. Sonra da kapıyı yüzümüze kapattı” açıklamasını yaptı.

“DIŞARIYA KAPANMAK İÇERİYE AÇILMAKTIR”

Ünlü isim, Mayıs 2022’de sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı. Yayınladığı kareyi yorumlara kapatan oyuncu, “Dışarıya kapanmak esasen içeriye açılmaktır” notunu düşmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x